Női kézi BL: Buceschi sem tudta megakadályozni a nagybányai sikert

2016.01.16. 18:48
A női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjének 2. fordulójában a HCM Baia Mare idegenben 25–23-re legyőzte a német Thüringer HC-t. A romániai csapat sikerét még a hazaiaknál játszó Eliza Buceschi sem tudta megakadályozni, a román játékos hétszer mattolta a nagybányaiakat.

A házigazda nagyszerűen, 4–1-es rohanással kezdte a meccset, és bár a vendégek a 21. percben fordítottak (7–8), a szünetre előnnyel mehetett (12–10). Sőt a 32. percben már néggyel vezettek a németek (14–10), de az előny fokozatosan kezdett elfogyni, és Nascimento góljával a 44. percben már a romániai csapat volt előrébb (17–18). A hajrához fej fej mellett érkeztek a felek (23–23) a végén azonban a vendégek voltak pontosabbak, és 25–23-ra nyertek.

A Ferencváros mérkőzéséről ide kattintva olvashat!