Férfi kézi SEHA-liga: 14 góllal nyert idegenben a Veszprém

2015.10.28. 20:43
Az MVM Veszprém férfi kézilabdacsapata 34–20-ra győzött a Borac Banja Luka otthonában a SEHA-ligában, amelyben így továbbra is hibátlan.

FÉRFI KÉZILABDA SEHA-LIGA
BANJA LUKA (bosnyák)–VESZPRÉM 20–34 (10–19)
Banja Luka. V:
Cindric, Gonzurek (horvátok)
BANJA LUKA: Ivanisevics – Njezics 1, OBRADOVICS 2, Jankovics 2, Nikolics 1, Tivundza 4 (2), Milosevics 2. Csere: Efendic (kapus), CERANIC 4, Sekarics 1, Mijatovic 2, Bubic, Bojinovics 1, Stankovic. Edző: Boris Dvorsek
VESZPRÉM: Mikler – MARGUC 8 (4), Gulyás 4, Chema Rodríguez 2, Sulic 4, Ilics 2, Iváncsik G. 2. Csere: Schuch, NILSSON 5, Lékai 2, Sliskovic 1, Pálmarsson 3, Ugalde, Varjú 1. Edző: Xavier Sabaté
Az eredmény alakulása. 12. perc: 3–8. 17. p.: 8–9. 24. p.: 8–15. 38. p.: 15–20. 50. p.: 17–27
Kiállítások: 4, ill. 4 perc
Hétméteresek: 4/2, ill. 4/4
Xavier Sabaté:
– Jó hangulatú meccset játszottunk, megtiszteltük azzal ellenfelünket, hogy komolyan készültünk rá. Az elején nagyon jól védekeztünk és Mikler Roland kiválóan védett, így sok könnyű gólt szereztünk, tulajdonképpen az első tíz perc után eldőlt emiatt a mérkőzés.

1. Presov (szlovák) 7 6 1 225–186 +39 18
2. PPD Zagreb (horvát) 6 5 1 179–133 +46 15
3. Vardar (macedón) 6 5 1 203–170 +33 15
4. VESZPRÉM 4 4 144–86 +58 12
5. Breszt (fehérorosz) 6 4 2 199–145 +54 12
6. Nexe Nasice (horvát) 8 4 4 214–215 –1 12
7. Vojput (szerb) 7 2 1 4 189–224 –35 7
8. Vojvodina (szerb) 8 1 2 5 203–250 –47 5