Férfi kézilabda Eb: az utolsó perc döntött az Izland-Norvégia meccsen

2012.01.18. 22:01
Izland óriási csatában 34–32-re legyőzte Norvégiát a szerbiai férfi kézilabda Eb D-csoportjának északi rangadóján.

A csapatok 32–32-es döntetlennel fordultak az utolsó percre, amelyben már csak az izlandiak voltak eredményesek, így javítani tudtak a horvátoktól elszenvedett kétgólos vereségük után. A csapatok 32–32-es döntetlennel fordultak az utolsó percre, amelyben már csak az izlandiak voltak eredményesek, így javítani tudtak a horvátoktól elszenvedett kétgólos vereségük után.

FÉRFI KÉZILABDA EURÓPA-BAJNOKSÁG, SZERBIA
D-CSOPORT, 2. FORDULÓ
Izland–Norvégia 34–32 (18–20)
Gólszerző: Gunnarsson 9, Sigurdsson 8, Pálmarsson, Petersson 5-5, Olafsson 3, Hallgrímsson 2, Svavarsson, Atlason 1-1, ill. Mamelund 10, Björnsen 5, Myrhol, Lund, E. Hansen, Koren 3-3, Tvedten, Rambo 2-2, Samdahl 1
KORÁBBAN JÁTSZOTTÁK
Szlovénia–Horvátország 29–31 (12–16)
Gólszerző: Gajic 8, M. Zvizej 7, Dolenec, L. Zvizej 4-4, Spiler 3, Miklavcic 2, Zorman 1, ill. Cupic 9, Lackovic 6, Duvnjak 4, Balic, Vori 3-3, Kopljar, Buntic, Strlek 2-2