Kézilabda, Budapest Bank férfiliga: kikapott a Tatától a Hort

2008.02.08. 23:16
Az élvonalbeli férfi kézilabda-bajnokság, a Budapest Bank férfiliga alsóházi rájátszásának harmadik fordulójában a Tatai HC hazai pályán nyolc góllal verte a Hort SE csapatát.
A házigazda csapat már az első félidőben megnyugtató előnyt szerzett magának a folytatásra, hiszen hét góllal húzott el riválisától.A rájátszásban két vereséggel álló csapat közül a Tata mozdult el a holtpontról, a Hort viszont továbbra is pont nélkül szerénykedik.

BUDAPEST BANK FÉRFILIGA, ALSÓHÁZ, 3. FORDULÓ:

TATAI HAC - HORT SE 27–19 (15–8)
Tatabánya, 200 néző. V: Hargitai, Markó
TATA: CZÉRNA – KUZMA 4, ZECK K. 10 (1), Bodnár I. 1, Kiss Á. 2, KRANCZ 5, Lengyel M. 4. Cs: Bognár I., Kanyó B., Imre B. 1, Kőhalmi, Zeck M., Nagy Z. Edző: Basky Péter
HORT: Kovács J. – Gábori 1, Emmer, Tarjányi 3, Tóth G. 4, Csík 1 (1), Balogh D. 3. Cs: Nemes (kapus), Füsi, Majoros 5 (2), Révész 1, Pozsgai 1. Edző: Adorján Gábor
Az eredmény alakulása: 6. p.: 0–4. 10. p.: 2–6. 15. p.: 7–6. 19. p.: 10–7. 26. p.: 14–7. 38. p.: 16–11. 46. p.: 20–11. 51. p.: 20–14
Kiállítások: 12, ill. 8 perc
Hétméteresek: 3/1, ill. 4/3
Basky Péter: Végre ezt is megértük!
Adorján Gábor: Gratulálok a tataiaknak, kihagyott ziccereink megpecsételték sorsunkat.