Férfi kézilabda NB I: Hortot vert a Százhalombatta

2007.11.04. 00:41
A Százhalombatta együttese végig vezetve 26-17-re legyőzte a sereghajtó Hort SE-t a fgérfi kézilabda NB I A csoportjának szombati mérkőzésén, és ezzel megerősítette a negyedik helyét a Debrecen, a Szeged és a PLER-Airport mögött.
A battaiaknál Kertész nyolc góllal nemcsak a saját csapata, hanem a mezőny legeredményesebb embere is volt, remek játékával elévülhetetlen érdemeket szerzett a győzelemben.A hazaiaknak ez volt az ötödik győzelmük ebben a bajnoki idényben, míg a Hort a nyolcadik vereségét szenvedte el.

FÉRFI KÉZILABDA NB I

A CSOPORT, 9. FORDULÓ:
SZÁZHALOMBATTAI KE – HORT SE 26–17 (15–6)
Százhalombatta, 600 néző. V: Ágnecz, Sipos
SZÁZHALOMBATTA: PERGER – KERTÉSZ 8 (1), Horváth 2, Dénes 2, Czina 1, Milicsevics 1, Nagy M. 2. Cs: Vitáris, Pásztor I. (kapusok), Balázs T. 1, Varga P. 2, JAKAB L. 3, Mohácsi 3 (1), Juhász 1. Edző: Sótonyi László
HORT SE: KOVÁCS J. – Gábori 1, Emmer, Pozsgai 3, TÓTH G. 4, Majoros 3 (2), Füsi 3. Cs: Varga Á., Nemes A. (kapusok), Buday, Révész, Tarjányi 1, Nagy L. 2, Bursac. Edző: Adorján Gábor
Az eredmény alakulása. 6. p.: 3–2. 12. p.: 6–3. 18. p.: 10–5. 24. p.: 12–6. 36. p.: 17–8. 42. p.: 20–11. 48. p.: 23–13. 54. p.: 24–17
Kiállítások: 20, ill. 12 perc
Hétméteresek: 6/2, ill. 2/2

Sótonyi László: – A védekezéssel elégedett voltam, de a támadójátékunkon még javítani kell.
Adorján Gábor: – Az első félidőben kiábrándultan játszottunk, a másodikban már jobb volt a tartása a csapatnak.