Tizenkilencedszer jutott a Veszprém a Magyar Kupa döntőjébe

2007.04.14. 16:31
Fölényes győzelmével az MKB Veszprém férfi kézilabda csapata története során tizenkilencedik alkalommal jutott be a Magyar Kupa holnapi döntőjébe, ahol a Tatabánya-Dunaferr SE összecsapás győztesével találkozik majd. A PLER AIRPORT együttese ugyanezen mérkőzés vesztesével játszik a harmadik helyért.
Iváncsik Gergő ezúttal is csapata vezéregyéniségének bizonyult
A tizenhatszoros Magyar Kupa-győztes Veszprém jutott a férfi kézilabda Magyar Kupa döntőjébe, miután magabiztos játékkal diadalmaskodott a PLER AIRPORT együttese ellen.

Az első félidő izgalmasabb játékot és szorosabb eredményt hozott, a PLER a jól játszó Forgács vezetésével csak ötgólos hátránnyal vonult az öltözőbe.

Innentől kezdve azonban nem volt kérdés a továbbjutás, hiszen a Veszprém tovább növelte az előnyét, és az ellenfél már nem tudott felzárkózni.

A hazaiak vezéregyéniségének most is Iváncsik Gergő és Putics Barna bizonyultak öt-öt góllal, valamint a cserekapusként beálló szerb Dejan Perics.

Győzelmével a veszprémiek tizenkilencedik alkalommal jutottak be a Magyar Kupa döntőjébe, ahol az ugyancsak ma sorra kerülő Tatabánya-Dunaferr SE összecsapás győztesével játszanak majd a trófeáért.

A vesztesként levonuló PLER AIRPORT ugyancsak holnap csap össze a másik mérkőzés vesztesével a Magyar Kupa harmadik helyéért.

FÉRFI KÉZILABDA MAGYAR KUPA

ELŐDÖNTŐ
MKB VESZPRÉM KC- PLER AIRPORT 34-19 (17-12)