Esztergom–PEAC-Pikker
30–22 (11–8)

Esztergom, 600 nézô
V: Horváth J., Németh Cs.
ESZTERGOM: KÖRMÖCZI – Mezôségi 3, Káldi 4, Rábai 2, Borbás 4, Veszeli, Nagy M. 1. Cs: Kurucz, Németh A. (kapusok), Sipos, CSERNUS 3, PÔCZE 6 (3), Vincze 2, WOLF 5. Edzô: Laurencz László
PÉCS: JUHÁSZ – KÁRI HORVÁTH 4, KÉVÉS 10 (2), Szűcs, Lutz 1, Csíkos 2, Peringer. Cs: Veress (kapus), Tomasovics, Schmidt, Jenôfi, Savanyó 2, Klász 2, Székely 1. Edzô: Danyi Gábor
Az eredmény alakulása. 5. p.: 1–0. 14. p.: 4–3. 22. p.: 8–5. 28. p.: 10–7. 35. p.: 13–9. 40. p..: 17–9. 46. p.: 21–14. 54. p.: 25–17
Kiállítások: 2, ill. 12 perc
Hétméteresek: 3/3, ill. 2/2
NB I, nôk

Sajnálatos sérüléssel kezdődött a mérkőzés: Szűcs Viktória bokája kifordult, le kellett vinni a pályáról. Az első negyedóra nagyon gyenge játékot hozott, főleg a kapura lövések tévesztettek célt. Aztán feljött az Esztergom, biztosan vezetett, sőt a fordulatot az jelentette, amikor a 13. és a 17. perc között kettős emberelőnyben játszhatott, s ezt jól használta ki. A végén biztosan tartva előnyüket, közepes játékkal megérdemelt győzelmet arattak a hazaiak, a lelkesen játszó fiatal pécsi csapat ellen.

Mestermérleg
Laurencz László:
– Jobban játszottunk, mint az ősszel Pécsett, s így magabiztosan győztünk, kár, hogy a végén a védekezésünkben némi hibát követtünk el.
Danyi Gábor: – Jobban játszott a hazai csapat, megérdemelt győzelmet aratott.

Női MK-sorsolás
Az MKSZ Versenybizottsága elkészítette a női Magyar Kupa negyedik fordulójának párosítását, amely a következő:
Domaszék SK–Liss-Hódmezővásárhelyi NKC, Békéscsabai ENK–Túrkevei SE-Solar Agrofólia Kevehús, Tiszaújvárosi SC–DVSC- Valdor, Marcali VSZSE–Váci NK, Nagyatádi NKK–PEAC-PIKKER, Szombathelyi TFSE– Bp. Kőbányai-Spartacus, Gödi SE–Vasas SC, Csömör KSK–Esztergomi KSE
A mérkőzéseket február 16-ig kell lejátszani.