MTI 2018.09.08 18:27 Frissítve: 2018.09.08 18:36

Hegyikerékpár-vb: Benkó 16., Parti 38. lett

Benkó Barbara a 16., Parti András pedig a 38. helyen zárt a hegyikerékpárosok világbajnokságán a svájci Lenzerheidében.

A nemzetközi szövetség honlapjának beszámolója szerint a nőknél az amerikai Kate Courtney diadalmaskodott, ezzel 2001 után szerzett vb-aranyérmet az Egyesült Államoknak.

A férfiaknál a riói olimpia svájci bajnoka, Nino Schurter győzött, ezzel pályafutása kilencedik vb-aranyát gyűjtötte be.

Kerékpár nemzetisport.hu

Kattintson ide a verseny adatbankjának megtekintéséhez! Térkép és program egy helyen.

2018.07.30 11:38:38

A Tour de France első walesi győztese bevallotta, hogy nem csak kenyéren és vízen élt a verseny alatt.