Jégkorong ob I: két góllal nyert a DAB az Újpest ellen

2007.11.02. 22:04
A Dunaújváros két góllal nyert az Újpest ellen a jégkorong ob I pénteki mérkőzésén. A hazai környezetben jégre lépő újvárosiak főleg a harmadik harmadban nyújtott teljesítményüknek köszönhetik a sikert.

JÉGKORONG, OB I. ALAPSZAKASZ

DAB EXTRA.HU-ÚJPESTI TE 4–2 (0–1, 1–0, 3–1)
Dunaújváros, 1300 néző. V: Halassy, Abonyi, Wolf
DUNAÚJVÁROS: Ferjo – Vargyas, Pozsgai, Szekula, ERDŐSI 1 (2), BORSOS 1, KLACSANSZKY 1, Peterdi (1), ORSÓ 1 (1), Jobb, ERDÉLYI (1), GALANISZ, Hüffner, HEGYI, FOLTIN (1), Szilassy, Magosi, Azari. Edző: Vladimir Matejov
ÚJPEST: GONDA – SKORVANEK 2, GERGELY (2), Borbás, LEZO (1), Voskár, Papp V., Markó, Cunderlik, Hetler, Virág, Izvolt, Dubek, Csop, Berta, Strausz, SZAJBERT K. (1), Szajbert P., Renc, Patula, Szirányi. Edző: Baróti Zsolt
Kiállítások: 16+10 perc fegyelmi (Masgosi),,ill. 10 perc+2x10 perc fegyelmi (Rencz, Voskar)
Vladimir Matejov: – Nagyon jó mérkőzés volt, a közönség jól szórakozott. Mi jobban küzdöttünk, mint ellenfelünk, köszönöm minden játékosomnak.
Baróti zsolt: – Az a csapat, amelyik az utolsó négy percben emberelőnyben gólt kap, és hat a három ellen nem tud gólt ütni, az nem érdemel győzelmet.