Futsal: a második meccsen döntetlent játszottak a mieink a horvátokkal

2009.12.16. 21:16
A tegnapi 1–0-s győzelem után Győrben 2–2-es döntetlent játszott a magyar futsalválogatott Horvátországgal.

A hazai rendezésű Európa-bajnokságra készülő magyar együttesnek Madarász János szerzett vezetést, ám a horvátok Palavra duplájával fordítani tudtak. Lovas Norbert azonban a 24. percben egyenlített, ezzel beállította a végeredményt. A hazai rendezésű Európa-bajnokságra készülő magyar együttesnek Madarász János szerzett vezetést, ám a horvátok Palavra duplájával fordítani tudtak. Lovas Norbert azonban a 24. percben egyenlített, ezzel beállította a végeredményt.

A részletekről itt olvashat.

FUTSAL
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
MAGYARORSZÁG–HORVÁTORSZÁG 2–2 (1–2)
Győr, 600 néző. V: Daniel Janosevic (horvát), Kovács G.
MAGYARORSZÁG: Reveland – Angyalos, Trencsényi, Lovas, Fekete. Cs: Petar, Nagy G., Sivák, Madarász, Gyurcsányi, Dróth. Szövetségi edző: Kozma Mihály
HORVÁTORSZÁG: Jukics – Capari, Despotovic, Banic, Palavra. Cs: Grjcic, Dulvac, Petric, Bajrusovic, Penavac. Szövetségi edző. Alen Delpont
Gólszerző: Madarász (1–0) a 12., Palavra (1–1) a 14., Palavra (1–2) a 16., Lovas (2–2) a 24. percben