Vb 2022: Kovács István újabb feladatot kapott a tornán

2022.11.23. 12:30
Kovács István (Fotó: AFP)
A világbajnokság nyitó mérkőzése után újabb feladatot kapott a torna egyetlen magyar résztvevője, Kovács István. A 38 éves játékvezető a H-csoport nyitómeccsén, az Uruguay–Dél-Korea találkozón lesz negyedik játékvezető.

A FIFA nyilvánosságra hozta a csütörtöki világbajnoki mérkőzések bíróküldését, s e szerint a Katar–Ecuador (0–2) nyitó meccs után újabb feladatot kap Kovács István, a torna egyetlen magyar résztvevője.

A Romániát képviselő 38 éves nagykárolyi sportember a csütörtökön délután kettőkor kezdődő Uruguay–Dél-Korea mérkőzésen látja majd el a negyedik játékvezetői feladatokat.

Kovács ezúttal a Bajnokok Ligája idei döntőjét is dirigáló Clément Turpin játékvezető munkáját segíti majd.

FUTBALLPROGRAM

VILÁGBAJNOKSÁG, KATAR
1. FORDULÓ
H-CSOPORT
14.00:
Uruguay–Dél-Korea (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Vezeti:
Clément Turpin (Nicolas Danos, Cyril Gringore) – franciák, 4. játékvezető: Kovács István (romániai)