F1: túl sokan fértek hozzá Schumacher leleteihez

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.01.10. 08:49
null
A grenoble-i klinika korlátozta a hozzáférést Schumacher leleteihez (Fotó: Reuters)
A német Bild információi szerint a grenoble-i Egyetemi Klinika korlátozta saját dolgozói hozzáférését a továbbra is mesterséges kómában fekvő Michael Schumacher orvosi leleteihez.

Eddig a kórház mintegy ezerhatszáz fős dolgozógárdája férhetett hozzá Schumacher leleteihez a belső számítógépes rendszeren, ám a mostani szigorítást követően már csak a hétszeres Formula–1-es világbajnokot kezelő orvosi stáb láthatja az adatokat. A kórház két belső körlevélben is figyelmeztette dolgozóit, hogy ne böngésszék Schumacher leleteit. A klinika egyik alkalmazottja megerősítette a Bildnek, hogy sokan néztek bele a leletekbe az elmúlt hetekben – ennek következtében a hozzáférést a kóddal rendelkező orvosokra korlátozták.

Michael Schumacher állapota továbbra is kritikus, de stabil súlyos síbalesetét követően, az elmúlt napokban nem történt változás. A szerdai ügyészségi sajtótájékoztatón a nyomozó hatóságok nem tudtak felelőst megnevezni a balesetért, a vizsgálat – és a Schumacher sisakjára szerelt kamera felvételeinek részletes elemzése – még folyik.

Legfrissebb hírek

F1: a Honda győzelemre tör az Astonnal

F1
5 órája

F1: Helmut Marko az év végén távozik a Red Bulltól – hivatalos

F1
2025.12.09. 16:05

Íme, Lando Norris – 35 tény az F1 35. világbajnokáról

F1
2025.12.08. 16:20

F1: Lando a dicsőségért száguldott – nemzetközi sajtóvisszhang

F1
2025.12.08. 09:32

Nem ilyen befejezésre vágytam – Piastri

F1
2025.12.07. 19:04

Rendkívül büszke vagyok az egész csapatra, nagyon könnyen fel is adhattuk volna – Verstappen

F1
2025.12.07. 18:44

„Azt hittem, nem fogok sírni, de most mégis sírok” – sok küzdelem kísérte Norrist a világbajnoki címig

F1
2025.12.07. 17:15

Verstappen nyert Abu-Dzabiban, de Norris 2025 világbajnoka!

F1
2025.12.07. 15:30
Ezek is érdekelhetik