nemzetisport.hu 2018.07.13 06:56 Frissítve: 2018.07.13 08:28

FTC: Ez nagyon rendben volt – Dibusz a szurkolókról

Mint ismert, a labdarúgó Európa-liga első selejtezőkörében a Ferencváros hazai pályán Sztefan Szpirovszki 61. percben szerzett góljával sokáig vezetett a párharc első mérkőzésén, ám az izraeli Maccabi Tel-Aviv Eliran Atar találatával a 91. percben egyenlített (1–1). A találkozó után Dibusz Dénessel és Botka Endrével beszélgetett az NSO Tv stábja. Mindketten elismerésüket fejezték ki a szurkolóknak, s bíznak a továbbjutásban. A védő szerint a hajrában kapott góllal nem sok minden változott: így is, úgy is be kellett volna találniuk idegenben.

Thomas Doll sajtótájékoztatója

EURÓPA-LIGA
SELEJTEZŐ, 1. FORDULÓ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
Ferencváros–Maccabi Tel-Aviv (izraeli) 1–1 (Szpirovszki 61., ill. Atar 91.)
Budapest, Groupama Aréna, 17 127 néző. V: Ricardo de Burgos (spanyol)

A visszavágót július 19-én, 19 órától rendezik meg Netanyában.

A MÉRKŐZÉS ONLINE KÖZVETÍTÉSÉT ITT OLVASHATJA!

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.07.19 08:16:38

Európa-liga BORBOLA BENCE (Netanya)

A Fradi olasz igazolása az El-visszavágó előtt úgy véli, a váltás jó hatással lesz rá. KEZDÉS 19-KOR.

2018.07.17 17:43:37

Európa-liga CSERHÁTI ANDRÁS, B. J. (közvetítés)

Holender és Danilo is duplázott a szerény képességű macedón csapat ellen, jöhet a 2. El-selejtezőkör.

2018.07.14 06:53:09

Európa-liga BODNÁR ZALÁN

Kipakolt az újpesti kapitány, szürreális azeri útról, amatőr és tragikus szervezési hibákról mesélt.

2018.07.12 22:40:56

Európa-liga nemzetisport.hu

Nagy különbség, hogy akkor Maradonáékkal és az MU-val kellett meccselni, nem a Dudelange-gel és a Neftcivel...