El: Kádárék Kleinheislerék ellen vívták ki a továbbjutást

2018.11.29. 18:47
A labdarúgó Európa-liga csoportkörének 5. fordulójában a K-csoportban a Kádár Tamással felálló Dinamo Kijev idegenben győzte le 1–0-ra a Kleinheisler Lászlót is a soraiban tudó Asztanát, ezzel bebiztosította a továbbjutását. A G jelű négyesben a Rapid Wien drámai hajrában nyert a Szpartak Moszkva ellen.

Az Asztana és a Dinamo Kijev összecsapásán előbbiben ott volt a kezdőben Kleinheisler László, míg az ukránok védelmébe Kádár Tamás került be. A Dinamo a 29. percben egy szép támadás végén megszerezte a vezetést, és minimális előnyét meg is tudta tartani. Kleinheisler László, míg az ukránok védelmébe Kádár Tamás került be. A Dinamo a 29. percben egy szép támadás végén megszerezte a vezetést, és minimális előnyét meg is tudta tartani.

Sikerével a Dinamo Kijev már biztosan továbbjutott az Európa-liga kieséses szakaszába.

A G jelű négyesben a Rapid Wien drámai hajrában nyert a Szpartak Moszkva ellen. Szántó Tamás, a bécsiek magyar játékosa térdsérülése miatt még mindig nem állhat együttese rendelkezésére.

EURÓPA-LIGA
CSOPORTKÖR, 5. FORDULÓ
G-CSOPORT
Szpartak Moszkva (orosz)–Rapid Wien (osztrák) 1–2 (Zé Luís 20., ill. Muldur 80., Schobesberger 91.)