nemzetisport.hu 2018.07.19 23:03 Frissítve: 2018.07.20 22:54

El: Bogdán Ádám négyet kapott, csapata mégis nyert

Bogdán Ádámmal a kapujában állt fel az Európa-liga első selejtezőkörének visszavágóján a skót Hibernian a feröeri Runavík otthonában, és a nap legtöbb gólt hozó mérkőzésén 6–4-re győzött, így 12–5-ös összesítéssel a következő körbe került. Adorján Ádám csereként pályára lépve volt részese az ír Dundalk 2–1-es győzelmének és továbbjutásának az észt Levadia Tallinn ellen. Minden eredmény egy helyen!

 

EURÓPA-LIGAEURÓPA-LIGA
1. SELEJTEZŐKÖR, VISSZAVÁGÓ

Újpest FC–Neftci PFK (azeri) 4–0
(Litauszki 19., Szankovics 21., Zsótér 50., Nwobodo 65.)
A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

Továbbjutott:
az Újpest, 5–3-as összesítéssel

Maccabi Tel-Aviv (izraeli)–Ferencváros 1–0 (Atar 45+1.)
A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!
Továbbjutott:
a Maccabi Tel-Aviv, 2–1-es összesítéssel

Kajrat Almati (kazah)–Engordany (andorrai) 7–1
Továbbjutott: a Kajrat, 10–1-es összesítéssel
Dinamo Tbiliszi (grúz)–DAC (szlovák) 1–2
Továbbjutott: a DAC, 3–2-es összesítéssel
NSI Runavík (feröeri)–Hibernian (skót) 4–6
Továbbjutott: a Hibernian, 12–5-ös összesítéssel
Dundalk (ír)–Levadia Tallinn (észt) 2–1
Továbbjutott: a Dundalk, 3–1-es összesítéssel
Slovan Bratislava (szlovák)–Milsami Orhej (moldovai) 5–0
Továbbjutott:
a Slovan, 9–2-es összesítéssel

NK Osijek (horvát)–Petrocub (moldovai) 2–1
Továbbjutott: az NK Osijek, 3–2-es összesítéssel
FK Tobol (kazah)–Szamtredia (grúz) 2–0

Továbbjutott:
a Tobol, 3–0-s összesítéssel
Apollon Limassol (ciprusi)–Stumbras (litván) 2–0
Továbbjutott: az Apollon, 2–1-es összesítéssel
Viitorul Constanta (román)–Racing FC (luxemburgi) 0–0
Továbbjutott: a Vitorul Constanta, 2–0-s összesítéssel
Dinamo Minszk (fehérorosz)–Derry City (ír) 1–2
Továbbjutott: a Dinamo Minszk, 3–2-es összesítéssel
KF Laci (albán)–Anorthoszisz (ciprusi) 1–0
Továbbjutott: a KF Laci, 2–2-es összesítéssel, idegenben szerzett góllal
Irtis Pavlodar (kazah)–Trakai (litván) 0–1
Továbbjutott: a Trakai, 1–0-s összesítéssel
Gandzaszar (örmény)–Lech Poznan (lengyel) 2–1
Továbbjutott: a Lech Poznan, 3–2-es összesítéssel
Nomme Kalju (észt)–Stjarnan (izlandi) 1–0

Továbbjutott: a Stjarnan, 3–1-es összesítéssel
Szlavija Szófia (bolgár)–Ilves (finn) 2–1
Továbbjutott: a Szlavija Szófia, 3–1-es összesítéssel
Molde FK (norvég)–Glenavon FC (északír) 5–1
Továbbjutott:
a Molde, 6–3-as összesítéssel
Gzira United (máltai)–Radnicski Nis (szerb) 0–1
Továbbjutott:
a Radnicski Nis, 5–0-s összesítéssel
Häcken (svéd)–FK Liepaja (lett) 1–2
Továbbjutott:
a Häcken, 4–2-es összesítéssel
Kesla FK (azeri)–Balzan (máltai) 2–1
Továbbjutott:
a Balzan, 5–3-as összesítéssel
Sahtyor Szoligorszk (fehérorosz)–Connah’s Quay (walesi) 2–0
Továbbjutott: a Szoligorszk, 5–1-es összesítéssel
Sarpsborg (norvég)–ÍBV (izlandi) 2–0
Továbbjutott: a Sarpsborg, 6–0-s összesítéssel
Vardar (macedón)–Pjunik (örmény) 0–2
Továbbjutott: a Pjunik, 2–0-s összesítéssel
Zalgiris (litván)–KÍ Klaksvík (feröeri) 1–1
Továbbjutott: a Zalgiris, 3–2-es összesítéssel
Zaria Balti (moldovai)–Górnik Zabrze (lengyel) 1–1
Továbbjutott: a Górnik Zabrze, 3–2-es összesítéssel
Progres Niedercorn (luxemburgi)–Qabala (azeri) 0–1
Továbbjutott: a Progres Niedercorn, 2–1-es összesítéssel
Riga FC (lett)–CSZKA Szófia (bolgár) 1–0 – 11-esekkel 3–5
Továbbjutott: a CSZKA Szófia, 1–1-es összesítéssel
A találkozón a vendégek a 89. percben büntetőt hibáztak, a játékvezető mindkét csapatból 3-3 játékost kiállított, 2-2-t a tizenegyespárbaj után.
AIK (svéd)–Shamrock Rovers (ír) 1–1 – hosszabbítás után
Továbbjutott: az AIK, 2–1-es összesítéssel
Prishtina (koszovói)–CS Fola Esch (luxemburgi) 0–0 – 11-esekkel 4–5
Továbbjutott: a CS Fola Esch, 0–0-s összesítéssel
Nordsjaelland (dán)–Cliftonville (északír) 2–1
Továbbjutott: a Nordsjaelland, 3–1-es összesítéssel
Beitar Jeruzsálem (izraeli)–Csihura Szacshere (grúz) 1–2
Továbbjutott: a Csihura Szacshere 2–1-es összesítéssel
FC Köbenhavn (dán)–KuPS (finn) 1–1
Továbbjutott: az FC Köbenhavn 2–1-es összesítéssel
Luftëtari (albán)–Ventspils (lett) 3–3
Továbbjutott:
a Ventspils, 8–3-as összesítéssel
FK Sarajevo (bosnyák)–Bananc (örmény) 3–0
Továbbjutott: az FK Sarajevo, 5–1-es összesítéssel
Maribor (szlovén)–FK Partizani (albán) 2–0
Továbbjutott: a Maribor, 3–1-es összesítéssel
OFK Titograd (montenegrói)–B36 Tórshavn (feröeri) 1–2
Továbbjutott: a B36 Tórshavn, 2–1-es összesítéssel
Partizan Beograd (szerb)–Rudar Pljevlja (montenegrói) 3–0
Továbbjutott: a Partizan Beograd, 6–0-s összesítéssel
Trencín (szlovák)–Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 1–1
Továbbjutott: a Trencín, 3–1-es összesítéssel
Coleraine (északír)–Szpartak Szubotica (szerb) 0–2
Továbbjutott: a Szpartak Szubotica, 3–1-es összesítéssel
Tre Fiori (San Marinó-i)–Rudar Velenje (szlovén) 0–3
Továbbjutott: a Rudar Velenje, 10–0-s összesítéssel
Domzale (szlovén)–Siroki Brijeg (bosnyák) 1–1
Továbbjutott: a Domzale, 3–3-as összesítéssel, idegenben szerzett góllal

A TELJES PROGRAM ITT!

 

2020.08.06 20:52:25

Európa-liga K. T. I.

A görög csapat az első 20 percet átaludta, utána viszont már hiába rohamozott a Molineux-ban, kiesett.

2020.08.06 18:38:16

Európa-liga BACSKAI JÁNOS, BORBÉLY LÁSZLÓ

Nem volt veszélyes az ellenfél kapujára a Roma, a Leverkusen odahaza is megverte skót ellenfelét.

2020.08.05 19:44:27

Európa-liga M. G.

A milánóiakat kicsit meglepő és nagyot küzdő Getafe a hajrában büntetőt hibázott, alulmaradt.

2020.08.05 14:54:11

Európa-liga T. D.

Az 5–0-s első meccs után nagyon visszafogottan futballoztak a „vörös ördögök”, de ennyi is elég volt.

2020.05.11 21:36:11

Európa-liga SOMOGYI ZSOLT

Hat Gera-gól az El-idényben – azóta nem lépett pályára magyar futballista európai kupadöntőben.