El: az Arsenal 0-2-ről mentett pontot Liege-ben

B. L.B. L.
2019.12.12. 20:50
A labdarúgó Európa-liga F-csoportjának záró fordulójában az Arsenal kétgólos hátrányból mentett pontot a Standard Liege vendégeként, a Vitória Guimaraes pedig az utolsó percekben fordított Frankfurtban.

Az Arsenal meccséről bővebben ide kattintva olvashat!

A csoport másik meccsén a Guimaraes Rochinha lapos lövésével vezetést szerzett Frankfurtban, de a házigazda még a szünet előtt fordított, előbb egy szöglet után Danny da Costa fejesét védte saját kapujába Miguel Silva, majd Kosztics centerezését Kamada váltotta gólra (2–1). A végjátékban aztán a semmiből fordítottak a vendégek, ráadásul két megpattanó lövéssel: előbb el-Muszrati próbálkozása, majd a csereként beálló Edwardsé pattant a kapuba (2–3).