Gyász: nem tudták megmenteni Szalay Gyöngyi életét
Életének 50. évében elhunyt Szalay Gyöngyi olimpiai bronzérmes vívó.


Az olimpikon a december 30-i tóparti kolbásztöltő verseny díjkiosztóján lett rosszul, a helyszínen Rig Lajos élesztette újra, aki a sportedzővel együtt részt vett a versenyen – olvasható a megyei portálon.
A mentők néhány percen belül a tópartra értek, a mentőautóban még egy alkalommal újra élesztették, majd egy mentőhelikopter is a helyszínre érkezett, amellyel a veszprémi kórházba szállították Szalay Gyöngyit, de nem sikerült megmenteni.
Szalay Gyöngyi az 1996-os atlantai olimpián egyéniben bronzérmes lett párbajtőrben, míg csapatban hétszer nyert világbajnokságot.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt a Rába ETO válogatott csatára
Labdarúgó NB I
2026.06.26. 22:14

Gyertyagyújtással emlékeznek Németh Zsanettre
Birkózás
2026.06.24. 15:18

Vb 2026: halálos áldozat a jordániai tolongásban
Foci vb 2026
2026.06.23. 14:48

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01
Ezek is érdekelhetik




