nemzetisport.hu 2019.12.15 14:35 Frissítve: 2019.12.15 16:44

WTCR: Kristoffersson-siker legvégül – Michelisz vk-győztes!

Johan Kristoffersson nyert a túraautó-világkupa (WTCR) idényzáró versenyhétvégéjének utolsó futamán Malajziában, mögötte Mikel Azcona és Kevin Ceccon ért célba. A pole-ból induló Michelisz Norbert az 5. helyen szelte át a célvonalat, míg Esteban Guerrieri technikai hiba miatt hátraesett – a világkupagyőztes így a Hyundai magyar versenyzője lett! A másik magyar pilóta, Tassi Attila el sem tudott indulni a versenyen.

A harmadik verseny történéseiről ide kattintva olvashat bővebben.

TÚRAAUTÓ-VILÁGKUPA (WTCR)
MALAJZIA, 3. FUTAM

1. Johan Kristoffersson (svéd, Volkswagen)

Egyéb autó-motor TÓTH ANITA

A Hyundaijal hosszabbító magyar versenyző egyelőre nem tudja, mikor kezdődhet el az idei WTCR-sorozat.

2020.03.08 21:58:19

Egyéb autó-motor KOVÁCS NIKOLETT (Katar)

Albert Arenas tökéletes utolsó köre a Moto3-ban, könnyes pillanatok a Moto2-ben.

2020.01.01 19:24:25

Michelisz Norbert a szimulátoros versenyektől a túraautó-világkupa bajnoki címéig.