25 találat
Egyéb autó-motor
2023.04.19. 12:14

Motorsport: Kovács pontot szerzett a Le Mans-i 24 óráson

„Ebben a közegben is hősöknek kijáró tisztelettel viszonyulnak a rajongók egy magyar versenyzőhöz.”
Kovács Bálint
motorsport
2022.09.21. 13:25

Motorsport: Kovács Bálint 6. lett a francia 24 órás versenyen

A Maco Racing Teamhez kölcsönadott motoros a Superbike kategóriában zárt a hatodik helyen.
motorsport
2021.12.30. 13:46

Gyorsasági motor: Kovács Bálint jövőre teljes idényt fut a hosszútávú vb-n

Kovács: „Az első benyomásaim Le Mans-ban nagyon pozitívak voltak, és maga a verseny is mindig az emlékezetemben marad.”
gyorsasági motor
2021.06.14. 17:18

Motorsport: Kovács Bálinték teljesítették a Le Mans-i 24 órást

Párosuk összetettben a 29., míg kategóriájukban, az EWC-ben a pontszerző tizedik helyen zárt.
Le Mans
2021.06.10. 11:11

Motorsport: Kovács Bálint rajthoz áll a La Mans-i 24 óráson

A 19 éves motoros háromfős csapatban, világsztárokkal együtt indul a francia versenyen.
La Mans
2021.03.09. 13:57

Motorsport: Kovács Bálint a spanyol superbike bajnokságban indul

A spanyol superbike bajnokság Open 1000-es kategóriájában versenyez az idén Kovács Bálint, a H-Moto Team gyorsaságimotorosa.
superbike
motorsport
2020.09.07. 09:59

Motorsport: Kovács Bálint vezet az Alpok–Adria-bajnokságban

A 19 éves versenyzőnek ez volt pályafutása második hétvégéje a legmagasabb géposztályban.