nemzetisport.hu 2018.11.05 08:04 Frissítve: 2018.11.05 11:25

BL: Kassai Viktor vezeti a Man. City–Sahtar Doneck találkozót

A Bajnokok Ligája 2018–2019-es kiírásának csoportkörében másodszor bíznak fontos mérkőzést Kassai Viktorra. A Nemzeti Sport információi szerint a magyar játékvezető szerdán a Manchester City–Sahtar Doneck találkozót vezeti. Értesüléseinket később az európai szövetség (UEFA) is megerősítette hivatalos honlapján.

Kassai Viktor ismét a Bajnokok Ligájában vezethet mérkőzést (Fotó: AFP)

Kassai Viktor segítői Ring György és Tóth Vencel lesznek, az alapvonali játékvezetők Bognár Tamás és Andó-Szabó Sándor, a tartalék játékvezető Berettyán Péter.

Kassai korábban a Napoli–Liverpool (1–0) összecsapást vezette október elején, a csoportkör második fordulójában.

Bajnokok Ligája BALLAI ATTILA

ALAPVONAL. A labdarúgás bezzeg virágzik. Ráadásul különös, nehezen magyarázható kontraszt, hogy éppen ebben a „csapágyasra hajtott”, felgyorsult világban nyert polgárjogot a 0–0.

2019.02.20 19:38:35

Bajnokok Ligája nemzetisport.hu

A félidőben két tizenegyesgóllal vezetett a Schalke, aztán jött Leroy Sané és Raheem Sterling.

2019.02.20 19:58:11

Szomorú lett Cristiano Ronaldo madridi visszatérése, pedig a VAR kétszer is az olaszokkal volt.

2019.02.19 20:30:20

Az első félidőben a házigazda mind a 12 lövését elpazarolta, a folytatásban ellaposodott a meccs.