BL: hibátlanul, gólt sem kapva jutott a főtáblára az MTK

2012.08.16. 18:56
Az MTK csütörtökön a harmadik mérkőzését is megnyerte a női labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének macedóniai csoportjában, így százszázalékos teljesítménnyel jutott fel a 32-es táblára.

A csütörtöki mérkőzés előtt szintén százszázalékos PAOK ellen Nagy Lilla juttatta vezetéshez az MTK-t, Vágó Fanni a lefújás előtt nem sokkal szerezte a második gólt. A görögök egyenlítési esélyét rontotta, hogy az utolsó tíz percben Dimitra Panteliadu kiállítása miatt emberhátrányban játszottak.

A macedóniai Sztrumicán megrendezett négyes tornán a magyar bajnok korábban a lett Skontót 5–0-ra, a macedón ZFK Nasze Takszit 7–0-ra verte meg.

A selejtezőből az MTK mellett a további hét csoportelső és a két legjobb csoportmásodik csatlakozik a 22 kiemelthez.

A női Bajnokok Ligája első és második fordulójának sorsolását augusztus 23-án készítik el.

NŐI LABDARÚGÓ BAJNOKOK LIGÁJA
SELEJTEZŐ, 7. CSOPORT, 3. FORDULÓ
MTK (magyar)–PAOK (görög) 2–0 (Nagy L. 59., Vágó F. 91.)
ZFK Nasze Takszi (macedón)–Skonto (lett) 5–2 (Brahimi 14., 89. – az elsőt 11-esből, Sztankovszka 24., 87., Nacseva 45+4., ill. Levencova 6., Brahimi 47. – öngól)
A végeredmény: 1. MTK 9 pont, 2. PAOK 6, 3. ZFK Nasze Takszi 3, 4. Skonto 0