Man. City: álomszerződést érhet a bajnoki cím Mancininek

2012.05.21. 21:20
Címkék
Álomgázsit érő szerződést ajánlott a Manchester City a klubot bajnoki címhez vezető menedzserének, Roberto Mancininek. Az olasz szakvezető ötmillió fontos évi fizetésével a legjobban kereső edző lehet a Premier League-ben Arsene Wenger évi hatmilliója mögött – értesült a Daily Mail.

A Közel-keleten járt Roberto Mancini a múlt hétvégén, hogy a Manchester City elnökével, Khaldoon al-Mubarakkal találkozzon. A beszélgetésen értékelték az elmúlt szezont – jobb gólkülönbségének köszönhetően lett bajnok a City a Manchester United előtt –, és szóba került az olasz szakvezető jövője is.

Úgy néz ki, a sikerhez új szerződés jár, ugyanis Mancini 3.5 millió fontos évi fizetését 5 millióra emelné a City elnöke. Ezzel Arsene Wenger évi 6 milliója mögött a legjobban fizetett menedzserré válna az olasz szakember.

Egyelőre még nem egyezett meg a szakvezető és a klub, de a City drukkerei számíthatnak rá, hogy hamarosan pont kerül az ügy végére. Roberto Mancininek – 2009-ben érkezett a klubhoz, vezetése alatt megnyerték az FA-kupát és immár a Premier League-et – jelenleg a következő idény végéig szól a szerződése.

Legfrissebb hírek

Kezdődik a bajnoki hajrá! – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
2 órája

Apokalipszis-trilógia – Moncz Attila publicisztikája

Olasz labdarúgás
2 órája

Szombati sportműsor: NB I, Manchester City–Liverpool és Atlético Madrid–Barcelona

Minden más foci
2 órája

Németh Ferenc 90 éves; Varga Zsolt csapata világkupa-selejtezőre készül

E-újság
2 órája

Európai kézilabdaligák: Lukács Péter nyolc gólt rámolt be a Kristiansand kapujába

Kézilabda
2 órája

Férfi kosárlabda Euroliga: élre állt az Olympiakosz; Spanyolországban kapott ki a Real Madrid

Kosárlabda
3 órája

Az Elche legyőzésével hangolt a Vargáék elleni Kl-meccsre a Rayo Vallecano

Spanyol labdarúgás
3 órája

Dembélé „rugós focis” bombagóllal segítette győzelemhez a PSG-t

Francia labdarúgás
3 órája
Ezek is érdekelhetik