FA-kupa: West Ham United, Brentford – itt a végállomás

2024.01.16. 23:23
Matheus Cunha büntetőből lőtte tovább a Wolvest (Fotó: Getty Images)
Az angol labdarúgó FA-kupa megismételt mérkőzéseit rendezték meg kedden a 32 közé jutásért. Az élvonalbeli csapatok közül kiesett a másodosztályú Bristol otthonában 1–0-ra kikapó West Ham és a hosszabbításban a Wolverhampton otthonában elvérző Brentford – itt a hosszabbítás első félidejének ráadásában megítélt büntető döntött. Az ötödosztályú Eastleigh hazai pályán 3–1-re kikapott a negyedik vonalban szereplő Newporttól.

ANGOL FA-KUPA
A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT, MEGISMÉTELT MÉRKŐZÉSEK
Wolverhampton Wanderers–Brentford 3–2
(Semedo 36., Fraser 72., Cunha 105+6. – 11-esből, ill. Collins 13., Maupay 52.) – hosszabbítás után
Birmingham City (II.)–Hull City (II.) 2–1 (Stansfield 66., Mijosi 90+3., ill. Lokilo 12.)
Bolton Wanderers (III.)–Luton Town 1–2 (Charles 11., ill. Chong 15., Ogbene 58.)
Bristol City (II.)–West Ham United 1–0 (Conway 3.)
Eastleigh (V.)–Newport County (IV.) 1–3 (McCallum 48., ill. Wildig 3., Clarke 60., Evans 79.)