FA-kupa: az ex-MU-s továbblőtte az Arsenalt az Old Traffordon
Az Arsenal 2–1-re legyőzte az FA-kupa negyeddöntőjében a Manchester Unitedet az Old Traffordon. A címvédő kétszer vezetést szerzett idegenben, és a korábbi MU-csatár, Danny Welbeck találatára már nem érkezett válasz a második félidőben. A hazaiak a meccs hajrájában emberhátrányban játszották, miután Ángel Di María inzultálta a játékvezetőt, ezért piros lapot kapott.
ANGLIA, FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
MANCHESTER UNITED–ARSENAL 1–2 – A MÉRKŐZÉS RÉSZLETEIRŐL ITT OLVASHAT! ANGLIA, FA-KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
MANCHESTER UNITED–ARSENAL 1–2 – A MÉRKŐZÉS RÉSZLETEIRŐL ITT OLVASHAT!
Legfrissebb hírek

A Manchester United is büszke az argentin győzelemre
Foci vb 2026
2026.06.17. 09:48

„Joker” sem hagyhatta ki a budapesti BL-döntőt
Bajnokok Ligája
2026.05.31. 13:05
Ezek is érdekelhetik





