H. K. 2020.01.08 22:57 Frissítve: 2020.01.08 23:01

Angol Ligakupa: nem bírt a Leicester az Aston Villával

A Leicester City 1–1-es döntetlent játszott az Aston Villával az angol labdarúgó Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén.

Nem bírt a Leicester az Aston Villával (Fotó: AFP)

Az összecsapás első találatát Frédéric Guilbert, az Aston Villa jobbhátvédje szerezte, miután a 28. percben Anwar El Ghazi beadása után remek ütemben érkezett a hosszún, megelőzve az emberét négy méterről a bal felsőbe lőtt.

A vendégeknek a mérkőzésen csak egyetlen kaput eltaláló kísérletük volt, amelyből a gól is született. A 74. percben aztán Kelechi Iheanacho egyenlített, amivel a Leicester City 1–1-es döntetlenre mentette a találkozót.

ANGOL LIGAKUPA
ELŐDÖNTŐ, ELSŐ MÉRKŐZÉS
Leicester City–Aston Villa 1–1
(Iheanacho 74., ill. Guilbert 28.)

A másik elődöntőben
Manchester United–Manchester City 1–3 (Rashford 70., ill. B. Silva 17., Mahrez 32., Pereira 39. – öngól)

2020.02.19 20:01:39

Angol labdarúgás H. D.

A West Ham United szinte semmilyen ellenállást nem tanúsított, két góllal nyert a címvédő.

2020.02.18 22:07:07

Angol labdarúgás MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. „A mobil eszközök világában a nagy sportesemények az egyedüliek, amelyek ilyen magas nézettséget tudnak elérni, illetve egy időben, egyszerre tudnak eljutni több speciális célcsoporthoz is.”