Anglia, FA Kupa, 4. forduló: Kevin McCabe csapata is továbbjutott

2008.01.27. 19:12
Nagy meglepetésre az angol labdarúgó-bajnokság második osztályának 14. helyén álló Sheffield United 2-1-re legyőzte a Premier League-ben 7. Manchester Cityt az FA Kupa 4. fordulójában.
Stead gólöröme
Reuters
Reuters

A ferencvárosi szerepvállalásról vasárnap eredményesen tárgyaló Kevin McCabe klubjának játékosai mit sem törődtek a papírformával, már a szünetig megnyugtató előnyre tettek szert. A nemrég az FTC-vel hírbe hozott Shelton (12. perc) szerencsés góllal szerzett vezetést, majd Stead (24.) magabiztosan értékesítette helyzetét.

A szünet után a vendégek mindent mozgósítottak a kudarc elkerüléséért, de Sturridge (47.) találata csak a szépítéshez volt elegendő.

FA KUPA., 4. FORDULÓ

Sheffield United-Manchester City 2-1 (Shelton 12., Stead 24., ill. Sturridge 47.)