Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2019.05.17 06:39 Frissítve: 2019.05.17 09:49

NBA: mélyről jött vissza és nagy hajrával nyert a Golden State

A nagyszünetben 15 pontos hátrányban volt, még két perccel a befejezés előtt is a vendég Portland Trail Blazers állt jobban, ám végül a 14–3-as hajrát kivágó Golden State Warriors nyerte meg 114–111-re az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének második mérkőzését. Stephen Curry 37 ponttal, valamint nyolc-nyolc lepattanóval és assziszttal zárta a magyar idő szerint péntekre virradóra lejátszott meccset, amely után a címvédő 2–0-ra vezet összesítésben.

Összefoglaló itt!

NBA, RÁJÁTSZÁS
NYUGATI FŐCSOPORT, DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Golden State Warriors–Portland Trail Blazers 114–111
(29–31, 21–34, 39–24, 25–22)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–0 a Golden State javára

2019.06.14 22:37:53

Amerikai sportok MAROSI GERGELY

Torontóban és Kanadában a szívek bajnoka a kosárlabdacsapat, de letaszítható-e a trónról a jégkorong?

2019.06.14 21:36:41

Amerikai sportok S. TÓTH JÁNOS

NS-VÉLEMÉNY. A kerettagok közül tíz szabadügynökké válik.

2019.06.14 06:59:00

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

Csak az utolsó pillanatokban dőlt el, hogy első alkalommal kerül Kanadába az NBA bajnoki címe.

2019.06.11 07:47:54

Kevin Durant újra megsérült, valószínűleg véget is ért számára a szezon.

2019.06.08 08:12:38

Kawhi Leonard nagy meccsével a Raptors a másodikat is behúzta idegenben a Warriors ellen.