Itt van Amerika
nemzetisport.hu 2019.05.17 06:39 Frissítve: 2019.05.17 09:49

NBA: mélyről jött vissza és nagy hajrával nyert a Golden State

A nagyszünetben 15 pontos hátrányban volt, még két perccel a befejezés előtt is a vendég Portland Trail Blazers állt jobban, ám végül a 14–3-as hajrát kivágó Golden State Warriors nyerte meg 114–111-re az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) nyugati döntőjének második mérkőzését. Stephen Curry 37 ponttal, valamint nyolc-nyolc lepattanóval és assziszttal zárta a magyar idő szerint péntekre virradóra lejátszott meccset, amely után a címvédő 2–0-ra vezet összesítésben.

Összefoglaló itt!

NBA, RÁJÁTSZÁS
NYUGATI FŐCSOPORT, DÖNTŐ, 2. MÉRKŐZÉS
Golden State Warriors–Portland Trail Blazers 114–111
(29–31, 21–34, 39–24, 25–22)
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 2–0 a Golden State javára

2020.02.27 10:05:38

Amerikai sportok HEGEDŰS RÓBERT, GOBODICS TAMÁS (KEZDO5.HU)

James Harden és Russell Westbrook megállítása a Grizzlies számára is megoldhatatlan feladatot jelentett.

NBA
2020.02.26 10:13:12

Amerikai sportok GOBODICS TAMÁS (kezdo5.hu)

A Bulls pontgyárosainak remeklése ellenére győzött az Oklahoma City Thunder Chicagóban.