Élő

NB I: Debrecen–Fehérvár

A két együttes összecsapása rangadónak számít, ráadásul a szurkolótáborok nem esznek egymás tenyeréből.

Az ETO kétgólos hátrányból fordított Barcikán, kiesett a Tiszakécske és a Siófok

A bajnok Nyíregyháza a BVSC otthonában is nyerni tudott, bebiztosította bennmaradását a Honvéd és a Csákvár is.

Az olimpia után a világbajnokságra is kijutott férfi kéziválogatottunk!

Veszprémben is megvertük a litvánokat, Palasics 22 védéssel zárt – a vb-sorsoláson az első kalapban lesz Magyarország.

Az Arsenal a Manchester United legyőzésével tovább küzd a Cityvel

Trossard gólja döntötte el a meccset. A londoniak a rekordot jelentő 27. győzelmükkel ismét vezetik a tabellát.

Ligeti Dániel megcsinálta, ott lesz Párizsban!

Biztossá vált, hogy ötfős birkózóválogatottért szoríthatunk a francia fővárosban.

Újabb győzelmével dobogóra ugrott a DAC

A nagyszombati Spartak ellen aratott siker után a dunaszerdahelyiek Európa-konferencialiga-indulást jelentő helyen állnak egy fordulóval a vége előtt.

NB III: a Honvéd-MFA és a Budaörs is nyolcat lőtt, a Szentlőrinc Iváncsán nyert és előzött

A Putnok növelte előnyét Északkeleten, Északnyugaton viszont botlottak a dobogósok.

Férfi kosárlabda NB I: a Honvéd szerezte meg az ötödik helyet

A fővárosi együttes 21 pontos különbséggel győzött a Pécs vendégeként.

Hét gólt hozott a Kisvárda és a Mezőkövesd bajnokija!

Az első félidőben sokkal jobb volt a házigazda Kisvárda, de a hajrában egymás után szerezték a gólokat Molnár Gáborék.

Bundesliga: Tuchel győzelemmel köszönt el a müncheni közönségtől, közel az ezüstérem

A hétközi fájdalmas BL-meccset kiheverő bajorok a 4. és a 13. percben is betaláltak, utána pedig őrizték az előnyüket.

Tour de Hongrie: Poelsé a záróetap, Nys a sárga trikós, Dina a legjobb magyar

A Lidl-Trek kerékpárosa, Thibau Nys lett a magyar körverseny történetének első belga győztese.

Férfi kézi vb-selejtező: Bombac vezérletével jutottak ki a szlovénok, csodát tettek az olaszok

Hollandia az odavágón elszenvedett négygólos vereség után otthon hattal nyert Görögország ellen.

Futsal: egymás után harmadszor nyerte meg a Magyar Kupát a Veszprémet legyőző Haladás

A szombathelyiek a második játékrész elején döntötték el a trófea sorsát.

Bundesliga: Szalai Attila távozik a Freiburgtól – hivatalos

A klub a Heidenheim elleni meccs előtt többek között a magyar védőt is elbúcsúztatta.

Gulácsi Péter: Egy sikeres Eb-re készülök, de még egy világbajnokságon is szeretnék védeni

„A német csapattársaimnak szoktam mondani, azt ugye tudjátok, hogy az Eb-n ti fogtok idegenben játszani?”

Sztankovics szerint Tóth Alex a jövő vezéregyénisége lehet

A DVTK edzője szerint az újpesti hetes után tökéletesen motiváltak voltak az FTC ellen • Bognár György szerint sakkozni kellett a terheléssel a kupadöntő előtt.

„Kirázott a hideg” – így reagált Nagy Zsolt az NSO olvasóinak döntésére

„Remélem, még meglehet a harmadik hely, de örülünk, hogy az Ekl-selejtezős pozíció már biztos.”

Élesebb volt a Diósgyőr, amely hajrában szerzett gólokkal győzte le a Ferencvárost

Kétarcú borsodiak: az Újpest elleni megalázó vereség után a DVTK nyerni tudott a bajnok ellen. Megszakadt az FTC tavaszi veretlenségi sorozata.

NB I, 2023–2024, MENETREND, EREDMÉNYEK, TABELLA

Kézilabda
11 órája

Klujber: Nincs nagy örömködés, ezt a két és fél hetet még megtoljuk

Kézilabda
12 órája

Szöllősi-Schatzl: Hiányozni fognak a Győr–Fradi derbik, közel 10 évig játszhattam rajtuk

Kézilabda
22 órája

Európai kézilabdaligák: Lakatos Rita nyolc gólt lőtt

Vízilabda
51 perce

Az Egeré lett a női vízilabda ob I bronzérme

A csata harmadik meccse is vendégsikert hozott – véget ért a bajnokság.
Jégkorong
5 órája

A finnek, a szlovákok és a kanadaiak is sok gólt ütve nyertek a jégkorong-világbajnokságon

A lettek drámai hajrában győzték le a franciákat, a hős megint a csapatkapitányuk volt.
Röplabda
7 órája

Strandröplabda: harmadik a magyar női válogatott a Nemzetek Kupáján

A horvátországi selejtezőn a mieink a portugálokat legyőzték, de az ukránoktól, majd a belgáktól kikaptak.
Kosárlabda
12 órája

Fegyverneky Zsófia két évtized után vonul le a parkettről – és nincs hiányérzete

Pécsen és Sopronban is legenda az Euroliga-győztes irányító, aki szerdán játszotta utolsó mérkőzését.
Jégkorong
22 órája

Jégkorong-vb: a csehek és az amerikaiak is hat gólt ütöttek, lengyel pontszerzés feljutóként

Hosszabbításos lett siker, Ausztria 5–1-re kikapott Dániától, a németek és a norvégok is vereséget szenvedtek.
Vízilabda
22 órája

Férfi vízilabda ob I: lépéselőnyben az Eger a 9. helyért

A két csapat legközelebb szerdán találkozik egymással.
Kerékpár
2 órája

Hegyikerékpáros Eb: Buzsáki 26., Palumby 31. Romániában

A nők 23.6, a férfiak 27.1 kilométert teljesítettek rendkívül rossz körülmények között.
Kerékpár
3 órája

Valter csapattársa nyerte meg a nápolyi sprintet a Girón

A kiemelkedő sprinterek csapatai kézben tartották a vasárnapi történéseket.
Egyéb egyéni
3 órája

Öttusa-vk: Demeter Bence 16. lett Szófiában

A 200 méteres úszásban 16. lett, így a négy lövészettel megszakított 5x600 méteres futásnak ugyanebből a pozícióból vágott neki, majd ezen a helyen ért célba.
3 órája

Tekvondó Eb: Márton Luana bronzérmes

A magyar versenyző bronzérmet nyert az 57 kilogrammos súlycsoportban vasárnap, a tekvondósok belgrádi Európa-bajnokságának zárónapján.
Birkózás
4 órája

Ligeti legyőzte Rakhimovot, jöhet az újabb kvótameccs!

A Haladás klasszisa rendkívül kemény csatában 5:2-re nyert üzbég riválisa ellen.
Tenisz
4 órája

Tenisz: Djokovics a harmadik fordulóban búcsúzott a római tornán

A 36 éves Djokovics – aki már hatszor diadalmaskodott az olasz fővárosban – ezzel elszalasztotta karrierje 1100. győzelmét.

Jokernek tetszik Magnussen stílusa; megvan Verstappen legyőzésének kulcsa

Norris első győzelme sokak arcára csalt mosolyt Miamiban – F1-legek!

Videó: mint két éve a City ellen, most is „működött” a Real-szurkoló babonája

Rio Ferdinand is tombolt a Real Madrid góljai után, látni kell, hogy ünnepelt! – videó

Képes Sport
7 órája

A magyar futballmúlt nyomozója – interjú Jonathan Wilsonnal

Képes Sport
Tegnap, 12:20

A Fátimai Szűzanya segített Luís Figóékon – íme, a 2004-es Európa-bajnokság legjobb mérkőzése!