Női vízilabda ob I: a Dunaújváros a döntő egyik résztvevője

MTI MTIMTI MTI
2019.04.13. 17:50
A Dunaújváros bejutott a döntőbe a női vízilabda ob I-ben, miután az elődöntő szombati, harmadik összecsapásán legyőzte a BVSC-t a Komjádi uszodában.

A két csapat négy negyed alatt nem bírt egymással, a mérkőzés vége előtt fél perccel a BVSC egyenlített (8–8). A döntetlent követő ötméteres-párbajban a Dunaújváros jobban lőtte a büntetőket.

A másik ágon a címvédő UVSE és az FTC csatázik. Az első mérkőzést az UVSE nyerte meg, a másodikra csak jövő szerdán kerül sor, mert a címvédő ezen a hétvégén a LEN-kupa négyes döntőjében játszott, ahol második lett.

VÍZILABDA
Női ob I, elődöntő, 3. mérkőzés

Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics–BVSC-Zugló Diapolo 8–8 (4–3, 2–1, 1–3, 1–1) – ötméteresekkel: 3–2
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2–1 a Dunaújváros javára.