Férfi vízi: görög ellenfelet kapott az OSC a BL-selejtezőben

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2019.09.17. 13:40
null
Az OSC-re görög csapat vár a BL-főtábláért folytatott küzdelemben (Fotó: Tumbász Hédi)
A görög Vuliagmeni együttesével találkozik az OSC a férfi vízilabda Bajnokok Ligája-selejtező utolsó fordulójában. A címvédő Ferencváros és a szabadkártyás Szolnok már biztosan főtáblás.


Az európai szövetség keddi tájékoztatása szerint a sorsolást követően kiderült, hogy a magyar bajnoki ezüstérmes most szombaton hazai medencében kezdi a főtáblára jutásért zajló párharcot, amelynek visszavágóját jövő szerdán rendezik.

A főtáblán már ott van a címvédő Ferencváros és a szabadkártyás Szolnok.

Az Eurokupában két magyar klub is érdekelt a kvalifikáció második szakaszában, jövő péntektől vasárnapig a Miskolc Horvátországban a házigazda Sibenik, a spanyol CN Mediterrani Barcelona és az olasz CC Ortigia Siracusa együttesével játszik négycsapatos minitornát, míg az Eger a spanyolországi Mataróban a rendező mellett két francia gárda, a CN Noisy Le Sec és a Montpellier alakulatával harcol.

A két négyes csoportból az első kettő jut tovább, hozzájuk csatlakozik a BL-selejtezős párharcok négy vesztese, így alakul ki a negyeddöntő mezőnye.

Legfrissebb hírek

Keresztes Krisztián segített a Fradinak a Rangers elleni meccs előtt

Európa-liga
3 perce

Húsz éve nem voltak ilyen dühösek a Rangers szurkolói

Európa-liga
2 órája

Edzőváltás Soroksáron, Lipcsei Péter új feladatot kap a Ferencvárosnál

Labdarúgó NB II
19 órája

Favoritként tekintenek a hazai sportfogadók a Ferencvárosra

Európa-liga
Tegnap, 14:30

Ötvös Bence gólokkal hangolt a Rangers elleni El-csatára

Labdarúgó NB I
Tegnap, 12:07

A Ferencváros másodszor kap görög játékvezetőt az El-ben

Európa-liga
Tegnap, 9:33

Ötvös Bence a büntetőiről: Már Pakson is így rúgtam őket, nem változtatok rajta

Labdarúgó NB I
2025.12.08. 08:25

Gróf Dávid: Nagyon jól összeállt a védelem, és a gólok is jöttek

Labdarúgó NB I
2025.12.08. 07:58
Ezek is érdekelhetik