Férfi vízilabda ob I: kínlódás után szegedi góleső a harmadik negyedben

2011.11.21. 19:34
Az éllovas Szeged Beton 14–9-re győzött a Szentes ellen a férfi vízilabda ob I 8. fordulójának nyitó mérkőzésén.

A második negyed után meglepetésre még a szentesiek vezettek, a harmadik játékrészben azonban taroltak az emberelőnyös helyzeteket jobban kihasználó szegediek (7–2), s végül a négy gólig jutó Török Béla vezérletével megnyerték a mérkőzést.

FÉRFI VÍZILABDA OB I
8. FORDULÓ
SZEGED-BETON VE–BODROGI BAU-SZENTESI CS&K-SZENTES
14–9 (3–2, 1–3, 7–2, 3–2)
Szeged, 200 néző. V: Marnitz, Horváth M.
SZEGED: MOLNÁR D. – Somogyi 1, TÖRÖK 4, Turzai, Molnár T. 1, YOUNGER 2, Juhász Zs. 1. Cs: Kayes, KISS CS. 2, BÁLINT G. 3, Lehmann, Vincze M., Varga P. Edző: Vincze Balázs
SZENTES: HORVÁTH T. – Szabó Z. 1, Józsa, LÁZÁR 3, Németh D., WESZELOVSZKY 2, Szőke. Cs: Araczki 1, Nagy M. 1, Csacsovszki, Tóth P. 1, Pellei. Edző: Lukács Dénes
Gól – emberelőnyből: 12/7, ill. 10/4
Gól – kettős emberelőnyből: 1/1, ill –
Gól – ötméteresből: 2/2, ill. –
Kipontozódott: Bálint G. (23. p.), Németh D. (27. p.)
Kiállítva (cserével, végleg): Molnár T. (18. p.)
Kiállítva (brutalitásért): Araczki (18. p.)
Vincze Balázs: – Örülünk a győzelemnek és Kiss Csaba Írisz nevű lánya megszületésének.
Lukács Dénes: – Két negyeden át fegyelmezetten és jól játszottunk. A játékvezető ítélete döntően befolyásolta a végeredményt.