Vízilabda, férfi ob I: a Domino győzött a Hajós Alfréd uszodában

2008.02.02. 21:37
A hatszoros bajnok Domino-BHSE mérsékelt teljesítménnyel győzött 12-6-ra az Újpest ellen a margitszigeti Hajós Alfréd uszodában, a férfi vízilabda ob I 18., előre hozott fordulójában.
A mérkőzés előtt Pelle Balázst köszöntötték 300. ob I-es mérkőzése alkalmából.Akárcsak a Vasas–Eger mérkőzésen, itt is némi késéssel kezdődött a találkozó, miután a Dominó játékosai észrevették, hogy nincs jól rögzítve az oldalháló.A hazaiak a harmadik negyed közepén egy gólra feljöttek (6–7), és már kezdték elhinni, hogy akár meglepetést is okozhatnak, azonban a Honvéd végül rutinból megoldotta a kötelező feladatot, és a papírformának megfelelően nyert.