Háromgólos hátrányban sem adta fel a csapat, de a lelkesedés most csak bronzmeccset ért.

EURÓPA-BAJNOKSÁG 2014, BUDAPEST – A FÉRFI ÉS A NŐI TORNA ÓRARENDJE

A női- és férfiválogatott kerete. Névjegyek, pontos menetrend, jegyrendelés. Adatbank.

A horvátokat legyőző olaszokkal csapunk össze a négy között

A 2010-es Európa-bajnok egy pillanatig nem vezetett a meccsen. Drámai német siker, sima francia.

Az oroszok kiütésével négy közé jutottak női pólósaink

A Merész-csapat 1-1 után állva hagyta ellenfelét, és már a szünetre megnyugtató előnyt szerzett.

Zuhogó eső, boldog magyarok, szomorú oroszok – képgaléria

A magyar női válogatott egy félidő alatt lerendezte a negyeddöntőt.

A horvátokat is legyőztük! Százszázalékos a Benedek-csapat

Az első negyedben aludtunk, aztán komolyan vettük. A végén Hárai csavargólja döntött.

A szerbek nyerték a spanyolok elleni ki-ki meccset

Az olasz-görög iksz lett. Románia legyőzte az oroszokat. Franciáké lett a nyeretlenek csatája.

Döntetlen az olaszok és a montenegróiak meccsén

A szerbek is döntetlent játszottak a horvátokkal. A görögök továbbjutottak. Spanyol-szerb ki-ki meccs.

Benedek: A szerbek legyőzése nagy mérföldkő

Benedek szerint ha ebből nem látszott a csapatszellem, akkor semmiből • Decker Attila: Nem vagyok csodakapus, ez csapatmunka volt!