Vizes vb: a görögök másodszor végeztek érmesként
A görög férfi vízilabda-válogatott ötméteresekkel legyőzte Olaszországot a kazanyi világbajnokság bronzmérkőzésén.
A görögök a negyeddöntőben ötméteresekkel győzték le Ausztráliát, majd az elődöntőben ötméteresekkel kaptak ki Horvátországtól. Ezek után nem meglepetés, hogy az olaszok elleni bronzmeccsen is szétlövésbe bonyolódtak. Ebben 4–2-re jobbnak bizonyultak, így megszerezték második vb-érmüket. Montrealban 2005-ben szintén harmadikak lettek.
A görögök a bronzéremmel kivívták a jövő évi olimpiai szereplés jogát is.
VIZES VB, KAZANY
VÍZILABDA, FÉRFIAK
A 3. HELYÉRT
Görögország–Olaszország 7–7 – ötméteresekkel 4–2
Legfrissebb hírek

Bronzérmes az FTC a férfi vízilabda BL-ben
Vízilabda
2026.06.13. 20:23

Nagy Ákos: Egymillió fokon fogunk égni!
Vízilabda
2026.06.11. 10:09

Fekete Gergő: Teljesíteni kell, vagy más lép a helyünkre
Vízilabda
2026.06.02. 15:06
Ezek is érdekelhetik





