Vizes vb: Rasovszky Kristóf lesz a csapatváltó befejező embere

Vágólapra másolva!
2019.07.17. 09:06
Csütörtökön magyar idő szerint hajnali 1 órás kezdéssel rendezik a dél-koreai Kvangdzsuban a nyílt vízi úszók számára a csapatversenyt, amelyben a magyar válogatott is rajthoz áll. A nyílt vízi válogatott szakmai stábja a női 5 kilométeres úszás után szerdán hajnalban közölte, hogy milyen összeállításban és sorrendben szerepelnek a mieink.

A női 5 kilométeres nyílt vízi úszás céljában Gellért Gábor szövetségi kapitány – egyben Olasz Anna edzője – a magyar lányok szereplésének értékelése után az M4 Sportnak elmondta, hogy a csütörtök hajnali egykor kezdődő 5 kilométeres csapatversenyben a magyar válogatott milyen összeállításban áll rajthoz.

„Lány, fiú, lány, fiú lesz a sorrend, ami azt jelenti, hogy Rohács Réka kezd, őt Gyurta Gergely követi. Olasz Anna lesz a harmadik emberünk, s a hajrára jön Rasovszky Kristóf. Az előzetes várakozásaink alapján a hatodik-nyolcadik hely valamelyikére érjen be a csapat. Aztán ebben az is benne lehet, hogy a tizenkettedik helyen érünk célba, de ez ellenkező irányba is elmozdulhat, szóval akár még valami meglepetés is kisülhet belőle” – mondta Gellért Gábor szövetségi kapitány az M4 Sportnak.

A Nemzeti Sportot a vizes vb-ről tudósítja: Csurka Gergely, Roska Emese Boglárka, Derencsényi István (Kvangdzsu), Kovács Erika (Budapest)

Legfrissebb hírek

Elhalasztják a nyílt vízi úszás női 10 kilométeres versenyét a vizes világbajnokságon

Vizes vb 2025
3 órája

Kezdődik a nyílt vízi úszó-vb Szingapúrban

Úszás
12 órája

A második meccsét is kilenc góllal nyerte meg az amerikai férfi pólócsapat a vizes vb-n

Vizes vb 2025
14 órája

Varga Zsolt: Figyelnünk kell a japánok gyors mozgására és lefordulásaira

Vizes vb 2025
Tegnap, 15:34

Női vízilabda: az olaszok jöhetnek a mieinknek a vb-negyeddöntőben

Vizes vb 2025
Tegnap, 15:25

Vizes vb: az orosz és a fehérorosz érmeket is számolják

Vizes vb 2025
Tegnap, 13:01

Nyertek a görögök, csoportelsőként vb-negyeddöntős a magyar női pólóválogatott

Vizes vb 2025
Tegnap, 9:12

Cseh Sándor a japánok legyőzése után: Szorosabb mérkőzésre számítottam

Vizes vb 2025
Tegnap, 7:27
Ezek is érdekelhetik