Wimbledon: Babosék párosa győzött az első fordulóban

MTI MTIMTI MTI
2017.07.06. 21:59
Babos Tímea és Andrea Hlavácková kettőse megnyerte mérkőzését a wimbledoni teniszbajnokság női páros versenyének első fordulójában.

Babosék egy brit duóval találkoztak csütörtökön, és 28 perc alatt jutottak szettelőnyhöz. Saját szervajátékaikat biztosan hozták, ráadásként pedig kétszer vették el ellenfelük adogatójátékát.

A második játszmában brékelt az ellenfél is, ám Baboséknak 0:3 után sikerült egyenlíteniük, majd 46 percnyi játék során megnyerték a szettet.

A második fordulóban a holland Lesley Kerkhove és a fehérorosz Lidzija Marozava egységével játszanak majd.

ANGOL NEMZETKÖZI BAJNOKSÁG, WIMBLEDON (31 600 000 font, fű)
NŐI PÁROS, 1. FORDULÓ

Babos Tímea, Andrea Hlavácková (magyar, cseh, 4.)–Katie Boulter, Katie Swan (brit) 6:2, 7:5