Videó: Federer könnyekig hatódott Maradona üzenetétől

2019.11.21. 14:18
Federer könnyekig hatódott Maradona üzenetétől (Fotó: Getty Images)
A dél-amerikai bemutatókörútja második állomása után megható üzenetet kapott a legendás argentin labdarúgótól, Diego Maradonától a 20-szoros Grand Slam-torna-győztes svájci teniszező, Roger Federer.

„Hello, mester! Gép, ahogy én hívlak. Te voltál, te vagy és te leszel a legjobb a világon. Nincs más, aki olyan lenne, mint te. Szeretném ha tudnád, bármilyen problémád van, csak szólj, és mondd el, miben tudok segíteni” – üzente Diego Maradona Roger Federernek.

CanalTenis.com on Twitter

Federer és Zverev a dél-amerikai bemutatókörút első állomásán, Santiagóban, míg legutóbb Buenos Airesben játszott egymással. A két éljátékos a következő napokban Bogotában, Mexikóvárosban és Quitóban lép pályára bemutató mérkőzésen.

A 38 éves svájci sztár jelenleg a harmadik a világranglistán Rafael Nadal és Novak Djokovics mögött. Legutóbb tavaly, Ausztráliában nyert Grand Slam-tornát, azóta újabb hét ATP-trófeát gyűjtött be, most 103 tornagyőzelemnél tart, és már „csak” hat sikerre van az amerikai Jimmy Connors rekordjától.