Marija Sarapova az idei wimbledoni bajnokság óta kényszerpihenőn van térdsérülése miatt, amely azóta sem jött rendbe.
„Mindent megtettem, amit lehetett, hogy játszani tudjak, de nem volt elég az idő” – írta a 28 éves orosz teniszező a Facebookon.
Az ötszörös Grand Slam-győztes Sarapova harmadik kiemeltként az ausztrál Daria Gavrilova ellen kezdett volna az év utolsó GS-tornáján. Közleményében azt is írta, hogy néhány hét múlva már szeretne visszatérni a pályára.
„Mindent megtettem, amit lehetett, hogy játszani tudjak, de nem volt elég az idő” – írta a 28 éves orosz teniszező a Facebookon.
Az ötszörös Grand Slam-győztes Sarapova harmadik kiemeltként az ausztrál Daria Gavrilova ellen kezdett volna az év utolsó GS-tornáján. Közleményében azt is írta, hogy néhány hét múlva már szeretne visszatérni a pályára.

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Fucsovics Márton visszalépett a mallorcai tenisztornától

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti


