MTI 2017.09.09 21:28 Frissítve: 2017.09.09 21:43

US Open: Martina Hingis a 24. GS-trófeáját is megnyerte

A Martina Hingis, Jamie Murray svájci, brit duó nyerte meg a vegyes párosok versenyét a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Az első helyen kiemelt kettős meccslabdát is hárítva nyert szombaton a Csen Hao-csing, Michael Venus tajvani, új-zélandi páros ellen.

Az egyesben korábban világelső Hingis pályafutása 24. Grand Slam-győzelmét gyűjtötte be, s vasárnap meglehet akár a 25. is, mivel a női párosok fináléjában is érdekelt lesz.

US OPEN (50 400 000 dollár, kemény pálya)
VEGYES PÁROS, DÖNTŐ

Martina Hingis, Jamie Murray (svájci, brit, 1.)–Csen Hao-csing, Michael Venus (tajvani, új-zélandi, 3.) 6:1, 4:6, 10–8 – döntő rövidítés

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2017.11.09 20:39:59

Tenisz GALAMBOS DÁNIEL, DÖMÖTÖR CSABA (FOTÓ)

„A wimbledoni sikerrel nőtt az elvárás és a felelősség, ezzel eleinte nagyon nehezen birkóztam meg.”

2017.11.05 16:15:40

Tenisz nemzetisport.hu

A korábbi térdproblémája újult ki a spanyol klasszisnak a párizsi torna negyeddöntőjében.

2017.11.03 10:41:54

Az ATP-világranglista 84. helyén álló teniszezőnek jól esett, hogy a Cilic elleni meccs után rengeteg pozitív kommentet kapott.

2017.10.31 17:36:45

Tenisz KLEIN RON

A pályán kívül nem igazán értik meg egymást világbajnok társával • Ki lesz az új partnere?