MTI 2017.09.09 21:28 Frissítve: 2017.09.09 21:43

US Open: Martina Hingis a 24. GS-trófeáját is megnyerte

A Martina Hingis, Jamie Murray svájci, brit duó nyerte meg a vegyes párosok versenyét a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Az első helyen kiemelt kettős meccslabdát is hárítva nyert szombaton a Csen Hao-csing, Michael Venus tajvani, új-zélandi páros ellen.

Az egyesben korábban világelső Hingis pályafutása 24. Grand Slam-győzelmét gyűjtötte be, s vasárnap meglehet akár a 25. is, mivel a női párosok fináléjában is érdekelt lesz.

US OPEN (50 400 000 dollár, kemény pálya)
VEGYES PÁROS, DÖNTŐ

Martina Hingis, Jamie Murray (svájci, brit, 1.)–Csen Hao-csing, Michael Venus (tajvani, új-zélandi, 3.) 6:1, 4:6, 10–8 – döntő rövidítés

2018.11.15 23:12:45

Tenisz THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Nem építő jellegű párbeszéd folyt.

2018.10.28 08:25:53

Tenisz HARMATH ÁKOS

A magyar, francia páros két játszmában múlta felül cseh ellenfelét a vb-döntőben!

2018.10.20 12:10:11

Tenisz TŐKE JÁNOS

A szerb teniszező egy életre megtanulta a leckét: ha a test jelez, pihenni kell.

2018.10.12 23:42:03

Tenisz RUSZANOV ANDRÁS

ALAPVONAL. A helyi lakosokkal együtt, nyakig piszkosan, épülettől épületig járva, ha kellett a tengernyi szemetet pakolta, ha a szükség úgy hozta, sarat söpört vagy takarított, és – talán a legfontosabb – a jelenlétével reményt sugárzott.