MTI 2017.09.09 21:28 Frissítve: 2017.09.09 21:43

US Open: Martina Hingis a 24. GS-trófeáját is megnyerte

A Martina Hingis, Jamie Murray svájci, brit duó nyerte meg a vegyes párosok versenyét a New Yorkban zajló amerikai nyílt teniszbajnokságon.

Az első helyen kiemelt kettős meccslabdát is hárítva nyert szombaton a Csen Hao-csing, Michael Venus tajvani, új-zélandi páros ellen.

Az egyesben korábban világelső Hingis pályafutása 24. Grand Slam-győzelmét gyűjtötte be, s vasárnap meglehet akár a 25. is, mivel a női párosok fináléjában is érdekelt lesz.

US OPEN (50 400 000 dollár, kemény pálya)
VEGYES PÁROS, DÖNTŐ

Martina Hingis, Jamie Murray (svájci, brit, 1.)–Csen Hao-csing, Michael Venus (tajvani, új-zélandi, 3.) 6:1, 4:6, 10–8 – döntő rövidítés

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!

2018.02.20 09:59:54

Tenisz GYŐRI FERENC

Utolsó Grand Slam-győzelmét a világbajnok magyar lány ellen aratta a 35 éves olasz teniszezőnő.

2018.02.10 22:51:34

Tenisz IGLÓI-NAGY ISTVÁN

ALAPVONAL. Azt gondolom, a kérdésre adandó válasz ott dől el, hogy az ismert közszereplők, legyenek azok sportolók, művészek, üzletemberek, milyen arcukat mutatják a médiamentes időkben, amikor az emberség valóban az emberről szól, nem a sajtó- megjelenésről.

2018.02.07 15:07:45

Tenisz nemzetisport.hu

Bár úgy tervezte, itthon megünnepli a Grand Slam-győzelmet, ez az idő rövidsége miatt még várat magára.

2018.02.05 16:02:33

A képek tanúsága alapján Tom Bradyék hatodik sikeréért szorítottak a fiatalok.

2018.02.04 23:37:31

Tenisz MALONYAI PÉTER

NS-VÉLEMÉNY. A fontos, hogy csapatunk van – pályán és pályán kívül együtt van a társaság.