Nemzetisport.hu 2010.06.30 06:49 Frissítve: 2010.12.23 00:03

Tenisz: tizenegy éves kihagyás után vereséggel tért vissza Thomas Muster

Tizenegy évvel utolsó profi mérkőzése után visszatért Thomas Muster, az osztrákok 1995-ben Roland Garros-győztes teniszezője. A „comeback” azonban nem sikerült túl fényesre.

A 42 esztendős salakkirály – aki sosem jelentette be hivatalosan a visszavonulását – a németországi Braunschweigben zajló, 150 ezer dollár összdíjazású Challenger-versenyen indult el szabadkártyával, ám az első fordulóban 6:2, 6:1-es vereséget szenvedett a világranglistán 165. ír Conor Nilandtől.

Az elmúlt években a szenioroknál vitézkedő Muster párosban is jelezte részvételét Braunschweigben, sőt további kisebb tornákon is szeretne pályára lépni.

Muster pályafutása során 42 ATP-tornagyőzelemmel büszkélkedhet egyesben.

2020.01.28 21:16:17

Tenisz KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

A magyar teniszező Kristina Mladenovic oldalán sorozatban harmadszor jut el a melbourne-i fináléig.

2020.01.28 02:59:22

Babos Tímea és Kristina Mladenovic két szettben múlta felül Cori Gauffékat Melbourne-ben.

2020.01.26 09:03:03

A svájci ötvenhetedszer jutott GS-tornán a legjobb nyolc közé, ám Fucsovics is tett egy újabb lépést előre.