Tenisz: Serena Williams vereséggel tért vissza a pályára
Gyermeke születése után vereséggel tért vissza Serena Williams korábbi világelső teniszező, aki döntő rövidítésben kapott ki a lett Jelena Ostapenkótól szombaton, az abu-dzabi tornán rendezett bemutató-mérkőzésen.
Az ausztrál és a francia nemzetközi bajnokság címvédőjének találkozója volt az első alkalom, hogy az Egyesült Arab Emírségek fővárosában zajló viadalon nők is pályára léphettek.
Az egyéniben 23-szoros Grand Slam-torna győztes Williams lánya, Alexis Olympia Ohanian szeptember 1-jén született a floridai West Palm Beachben. Édesapja Alexis Ohanian, a Reddit közösségi oldal társalapítója.
A 36 éves játékos január óta nem versenyzett, de már tavasszal kijelentette, hogy szeretné folytatni sportpályafutását. Augusztusban elárulta, hogy indulni akar a január 15-én kezdődő Australian Openen, amelyre december 6-án le is adta nevezését.
ABU-DZABI BEMUTATÓTORNA
Ostapenko–S. Williams 6:2, 3:6, 10–5 – döntő rövidítés
Legfrissebb hírek

Stollárék az első fordulóban búcsúztak párosban Rómában
Tenisz
2026.05.10. 15:33

Novak Djokovics támogatja a bojkottra készülőket
Tenisz
2026.05.08. 16:11

Nem jött össze a Fucsovics–Djokovics meccs Rómában
Tenisz
2026.05.07. 14:17

Udvardy búcsúzott a római tenisztorna második fordulójában
Tenisz
2026.05.07. 13:17

Gálfi nagy csatában búcsúzott a római tenisztornán
Tenisz
2026.05.06. 21:07
Ezek is érdekelhetik



