MTI 2019.08.15 18:01 Frissítve: 2019.08.15 19:24

Tenisz: Piros negyeddöntős, Balázs kiesett Cordenonsban

Piros Zsombor negyeddöntőbe jutott, Balázs Attila ugyanakkor búcsúzott az olaszországi Cordenonsban zajló 69 ezer euró (22.5 millió forint) összdíjazású salakpályás férfi tenisztornán.

Piros Zsombor negyeddöntős (Fotó: Zádor Péter)

Piros (448. a világranglistán) – a magyar szövetség Facebook-oldala szerint – sorozatban második challengerversenyén jutott negyeddöntőbe: csütörtökön a szlovén Blaz Kavcic (243.) ellen szetthátrányból fordítva 1 óra 59 perc alatt győzött 1:6, 6:3, 6:3-ra. A magyar teniszező a nyolc között a 2. kiemelt szlovák Andrej Martinnal (136.) vagy a brazil Thiago Seyboth Wilddel (373.) találkozik.

A harmadikként rangsorolt Balázs Attila (139.) a nyolcaddöntőben az argentin Francisco Cerundolóval (292.) csapott össze, és három játszmában, 3:6, 6:3, 6:2-re kikapott riválisától.

A két magyar párosban is pályára lépett volna, ám visszaléptek.

2019.09.20 09:51:02

Tenisz KLEIN RON

Olyannyira nőtt a jelentősége az eseménynek, hogy az ATP e torna miatt nem tiltotta még el Nick Kyrgiost…

2019.09.16 10:32:46

Tenisz GYŐRI FERENC, KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Balázs Attila 17 percnyi játék után, két gémmel megnyerte az Illja Marcsenko elleni találkozót.

2019.09.15 16:44:02

Tenisz GYŐRI FERENC (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (percről percre)

Balázs Attila az első játszmát megnyerte, a másodikban szettlabdát is hárított, 5:5-ről folytatják.

2019.09.15 13:29:36

Tenisz nemzetisport.hu

Fucsovics előbb Balázs oldalán párosban nyert döntő szettben, majd háromórás meccsen kikapott Sztahovszkijtól.