MTI 2010.09.25.

Tenisz ob: Balázs Attila és Németh Virág diadala Pécsett

A férfiaknál Balázs Attila, míg a nőknél Németh Virág nyerte meg szombaton a tenisz egyéni országos bajnokságot, amelyet Pécsen rendeztek meg.

Balázs Attila testvérét, Györgyöt győzte le a döntőben, míg Németh Halász Klaudia fölött diadalmaskodott a fináléban.

Balázsék a párost is nagyon simán megnyerték, míg Németh – Kovács Krisztina oldalán – ugyancsak duplázott.

TENISZ OB
FÉRFIAK
EGYES
Balázs Attila (Kiskastély Gödöllő)–Balázs György (Kiskastély Gödöllő) 7:6 (7–2), 6:1
PÁROS
Balázs Gy., Balázs A.–Godry Botond, Nagy Péter (IDOM, Budaörs) 6:1, 6:1
NŐK
EGYES
Németh Virág (IDOM)–Halász Klaudia (IDOM) 6:1, 6:2
PÁROS
Kovács Krisztina, Németh (BBTC, IDOM)–Hegedűs Dóra, Rohonyi Réka Ivett (IDOM) 6:3, 6:2

A Nemzeti Sport digitális formában - az e-újságért kattintson ide!