nemzetisport.hu 2019.03.12 15:37 Frissítve: 2019.03.12 16:00

Tenisz: Stollárék kiejtették a negyedik kiemeltet Guadalajarában

A negyeddöntőbe jutott be Stollár Fanny és az amerikai Maria Sanchez a guadalajarai női tenisztorna páros versenyében, miután a duó két játszmában legyőzte a negyedik helyen kiemelt Anna Blinkova, Alekszandra Panova orosz kettőst.

Stollárék két szoros játszmában, 6:4, 7:6-ra győzték le a negyedik helyen kiemelt orosz kettőst, úgy, hogy a második szett tiebreakjében 7–4-re diadalmaskodtak. A négy közé kerülésért az Olga Danilovics, Natalija Kosztics szerb páros ellen lépnek pályára magyar idő szerint szerda délután.

Addig a világranglista 122. helyén álló magyar teniszezőnek lesz még egy jelenése egyéniben, mégpedig a tervek szerint hajnali négykor a szabadkártyával induló mexikói Renata Zarazua (257.) lesz az ellenfele.

GUADALAJARAI NŐI TENISZTORNA (125 000 dollár)
Női páros, nyolcaddöntő:
Stollár, M. Sanchez (magyar, amerikai)–Blinkova, Panova (orosz, 4.) 6:4, 7:6 (7–4)

2019.03.15 18:33:24

Tenisz L. PAP ISTVÁN

Amikor feltűnt, mindenki gyűlölte. Amikor visszavonult, mindenki istenítette. Ma a világ egyik legszórakoztatóbb televíziós szakkommentátora.

2019.03.08 22:53:48

Tenisz KLEIN RON

NS-VÉLEMÉNY. Magyarországon szinte egyedülálló, amit elértek.

2019.03.02 23:55:42

Tenisz THURY GÁBOR

NS-VÉLEMÉNY. Állt még a World Trade Center.

2019.02.28 23:04:50

NS-VÉLEMÉNY. Nem menedzsereken, tulajdonosokon, alkudozáson múlik.

2019.02.28 13:32:55

Tenisz nemzetisport.hu

Federer: Ezen a szinten nincs könnyű meccs • Fucsovics: Nyerni akartam, nem számított, ki állt a másik térfélen.