Tenisz: júliusban sem rendez tornát sem az ATP, sem a WTA

2020.05.15. 17:05
null
Egyre nagyobb kérdés a US Open sorsa (Fotó: AFP)
Július végéig meghosszabbította a koronavírus-járvány miatt elrendelt versenyszünetet a férfi teniszezők viadalait szervező ATP, illetve a női tornák rendezője, a WTA.

 

A március elején meghozott, és mostanáig érvényben lévő kényszerpihenő július közepéig szólt, ám azt a pandémia miatt most megtoldották.

Az ATP viadalai közül így már biztosan nem lesz torna idén az eredeti időpontban Hamburgban, Bastadban, Newportban, Los Cabosban, Gstaadban, Umagban, Atlantában és Kitzbühelben, a WTA részéről Bastad, Lausanne, Bukarest és Jurmala érintett. Az esetleges pótlásukról júniusban várható bejelentés.

A Grand Slam-tornák közül Wimbledont már törölték – első ízben a második világháború óta –, a francia nyílt bajnokságot szeptemberre tették át, míg a US Open megrendezése kérdéses.

Legfrissebb hírek

Marozsán nem jutott be a fináléba, szettelőnyről kikapott a mallorcai tenisztorna elődöntőjében

Tenisz
2026.06.26. 20:31

Fucsovics és Marozsán a harmadik körben egymással is találkozhat Wimbledonban

Tenisz
2026.06.26. 12:17

A legkellemetlenebb ellenfél – a Maja Chwalinska-portré

Képes Sport
2026.06.25. 14:56

Nevet váltott a Nemzetközi Teniszszövetség

Tenisz
2026.06.25. 12:22

Wimbledon: Piros Zsombor búcsúzott a selejtezőben

Tenisz
2026.06.24. 15:29

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
2026.06.23. 18:58

Doppingvétség miatt négy évre eltiltották a 2023-as női wimbledoni bajnokot

Tenisz
2026.06.22. 16:33

Marozsán, Udvardy, Bondár és Gálfi is rontott a tenisz-világranglistán

Tenisz
2026.06.22. 09:54
Ezek is érdekelhetik