Tenisz: Fucsovicsék ázsiai kettőstől kaptak ki az első körben

2019.02.05. 15:45
Fucsovics Márton a román Marius Copillal az oldalán kétszettes vereséget szenvedett a Hszie Cseng-peng, Christopher Rungkat párostól a szófiai ATP-verseny első fordulójában.

Az első szettben fej fej mellett haladtak, 6:6-nál következhetett a rövidítés, amit az ázsiai kettős bírt jobban (7–4), és 45 perc után húzta be a játszmát. A másodikban már jóval kisebb ellenállást tudtak kifejteni Fucsovicsék, 18 perc alatt 6:1-re elbukták ezt a szettet, így a mérkőzést is.

Fucsovics egyesben szerdán délelőtt kezd Szófiában, a nyolcadik kiemelt Andreas Seppi (37. a világranglistán) lesz az ellenfele. A 34 éves olasz teniszező számára jól kezdődött a bulgáriai verseny, hiszen párosban honfitársával, Simone Bolellivel háromszettes csatában búcsúztatta a második kiemelt Dominic Inglot, Franko Skugor párost az első fordulóban.

ATP 250-ES TORNA, SZÓFIA (586 140 euró, kemény pálya)
FÉRFI PÁROS, 1. FORDULÓ

Hszie Cseng-peng, Rungkat (indonéz, tajvani)–FUCSOVICS, Copil (magyar, román) 7:6, 6:1