nemzetisport.hu 2017.07.06 19:48 Frissítve: 2017.07.06 20:41

Tenisz: Daniela Hantuchová bejelentette visszavonulását

Daniela Hantuchová 34 évesen bejelentette, hogy visszavonul a profi tenisztől.

Daniela Hantuchová 2004-ben Wimbledonban

A poprádi születésű Daniela Hantuchová egyesben hétszer nyert WTA-tornát, pályafutása csúcspontján az 5. helyen jegyezték a világranglistán. Az Australian Openen 2008-ban az elődöntőig jutott.

Legnagyobb sikereit vegyes párosban érte el. Ebben a műfajban megcsinálta a karrier Grand Slamet, azaz megnyerte az Australian Opent, a Roland Garrost, Wimbledont és a US Opent is. A trófeagyűjteményéből nem hiányzik a Fed-kupa és a Hopman-kupa sem.

Tizennyolc éves profi pályafutása során 10 436 407 dollárnyi pénzdíjat nyert, amivel a 40. helyen áll az örökrangsorban.

2019.09.16 10:32:46

Tenisz GYŐRI FERENC, KOCSMÁR-TÓTH ISTVÁN

Balázs Attila 17 percnyi játék után, két gémmel megnyerte az Illja Marcsenko elleni találkozót.

2019.09.15 16:44:02

Tenisz GYŐRI FERENC (összefoglaló), HARMATH ÁKOS (percről percre)

Balázs Attila az első játszmát megnyerte, a másodikban szettlabdát is hárított, 5:5-ről folytatják.

2019.09.15 13:29:36

Tenisz nemzetisport.hu

Fucsovics előbb Balázs oldalán párosban nyert döntő szettben, majd háromórás meccsen kikapott Sztahovszkijtól.

2019.09.12 22:06:33

Tenisz MONCZ ATTILA

ALAPVONAL. „Mi hárman olyat teszünk, mint senki a tenisz történelmében. Büszke vagyok, hogy részese lehetek a harcnak."

2019.09.09 10:17:11

Tenisz KLEIN RON (New York)

A román származású kanadai Bianca Andreescu az első Grand Slam-döntőjén, 24 ezer tomboló amerikai előtt sem félt.