Tenisz: bejelentették a magyar Fed-kupa-csapatot
A magyar válogatott Babos Tímea, Gálfi Dalma, Stollár Fanny, Bondár Anna összeállításban lép pályára a februári Fed-kupán. A mieink az euro-afrikai zóna I. csoportjában szerepelnek, a mérkőzéseket az észtországi Tallinnban játsszák február 7–10. között.
A magyar válogatott a második kalapból (együtt Törökországgal, Észtországgal és Grúziával) várja a sorsolást. A 14 csapatot két hármas és két négyes csoportba osztják, a csoportok győztesei játszhatnak a feljutásért, az utolsók osztályozóznak a kiesés elkerüléséért.
Legfrissebb hírek

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék kikaptak az elődöntőben
Tenisz
2026.06.26. 15:20

Eastbourne-i tenisztorna: Stollárék bejutottak az elődöntőbe
Tenisz
2026.06.24. 18:22

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben
Tenisz
2026.06.23. 18:58

Wimbledon: Gálfi Dalma búcsúzott a selejtezőben
Tenisz
2026.06.23. 15:41

Stollárék döntő rövidítés után jutottak elődöntőbe Berlinben
Tenisz
2026.06.18. 17:24
Ezek is érdekelhetik



