Tenisz: 20 WTA-trófeánál jár Azarenka, harmadszor nyert Miamiban
Viktorija Azarenka nyerte meg a Miamiban zajló tenisztorna női egyéni versenyét.
A fehérorosz játékos az orosz Szvetlana Kuznyecovát győzte le két szettben a szombati fináléban, ezzel 2009 és 2011 után harmadszor bizonyult a legjobbnak ezen a viadalon.
Azarenka idén – a brisbane-i és az Indian Wells-i után – harmadszor nyert tornát, összességében pedig már a huszadik címét gyűjtötte be.
WTA-TORNA, MIAMI (6 134 605 dollár, kemény pálya)
EGYES, DÖNTŐ
Azarenka (fehérorosz, 13.)–Kuznyecova (orosz, 15.) 6:3, 6:2
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49

Bondár Anna nem jutott főtáblára Nottinghamben
Tenisz
2026.06.14. 16:06
Ezek is érdekelhetik




