Tenisz: a világranglista-8. idén már nem játszik
Nisikori Kei, a japánok első számú férfi teniszezője sérülés miatt ebben az évben már nem lép pályára.
A 29 éves játékos elhúzódó jobb alkar- és könyökproblémája miatt döntött úgy, hogy inkább a 2020-as szezonra készül.
„Jól halad a felépülésem, közel vagyok ahhoz, hogy ismét fájdalom nélkül teniszezzek, de ehhez még szükségem van pár hétre” – írta még szeptemberben Twitteren a világranglistán 8. játékos, de úgy tűnik, a teljes felépüléshez ehhez több időre lesz szüksége.
Nisikorit hétfői bejelentése szerint a májusi Roland Garros óta gyötri a sérülése, ennek ellenére még utána is játszott: legutóbb a US Openen szerepelt, ahol a harmadik fordulóban kapott ki az ausztrál Alex de Minaurtól.
Legfrissebb hírek

Gyász: elhunyt Szikszay András, a legendás Csonti
Tenisz
2026.06.19. 20:01

Fritz lesz Marozsán következő ellenfele a hallei tenisztornán
Tenisz
2026.06.17. 15:58

Gálfi Dalma kiesett a berlini tenisztorna selejtezőjében
Tenisz
2026.06.15. 12:49
Ezek is érdekelhetik





